Українські юніори взяли два срібла на Кубку Європи

25.04.2013 16:06 244 0

У Санкт-Петербурзі відбувся Кубок Європи з дзюдо серед спортсменів не старших 21 років.

На цьому старті українські дзюдоїсти виграли дві нагороди. З сріблом завершили Кубок Європи (U-21) Артур Саркісян (73 кг, Харків) і Антон Рудник (+100 кг, Київ), пише сайт ФДУ.

Саркісян поступився у фіналі росіянину Баширу Тхагалєгову, а Рудник у вирішальній сутичці турніру програв японцю Катсума Уеда.

Ще троє українців зупинилися за крок від медалі - бронзові сутички програли Анастасія Турчин (78 кг, Рівне), Ольга Смольська (52 кг, Київ) і Яків Хаммо (+100 кг, Донецьк).

На сьомих позиціях фінішували Єлизавета Каланіна (+78 кг, Кременчук) та Артем Хомула (73 кг, Київ).

У медальному заліку збірна України завершила Кубок Європи (U-21) в Санкт-Петербурзі на 5 місці (0-2-0-3-2).

Найбільшу кількість нагород виграли японці - 8 золотих, 2 срібних і 2 бронзових. Вони обійшли господарів турніру росіян, у яких 4 золота, 7 срібних і 17 бронзових медалей.

Нагадаємо, що Кубок Європи в Санкт-Петербурзі став першим міжнародним стартом українських юніорів у нинішньому сезоні.