Добринська, Цихоцька та Кузнєцов перемогли на командному чемпіонаті України

30.01.2013 17:03 503 0

У Запоріжжі завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики та Кубок України з багатоборства.

У секторі для стрибків у висоту перемогу здобула Вікторія Добринська (1,89 м), а срібло виборола Наталія Гапчук, пише сайт Державної служби молоді та спорту України.

Серед чоловіків золотим призером став Віктор Шаповал (2,24 м). Такий самий результат у Дмитра Яковенка, але він поступився за кількістю спроб.

У потрійному стрибку перемогла Руслана Цихоцька (13,45 м) і Віктор Кузнєцов (16,74 м).

На 800-метровій дистанції у жінок золото здобула Анастасія Ткачук (2.06,13 хв). Другу сходинку п'єдесталу посіла Олена Жушман (2.06,91 хв). У чоловіків найкращий результат показав В’ячеслав Олішевський (1.50,75 хв), срібло виборов Олег Каяфа (1.51,04 хв).

На 400-метрівці золотими призерами стали Ольга Ляхова (54,34 с) та Володимир Бураков (47,69 с).

Марія Шаталова (9.32,78 хв) і Станіслав Маслов (8.12,67 хв) здобули перемоги на дистанції 3000 метрів.