10 українських самбістів стали призерами на чемпіонаті світу

19.11.2012 11:05 189 0

З 8 по 11 листопада у Мінську (Білорусь) відбувався 36 чемпіонат світу зі спортивного та бойового розділу самбо.

З 27 українських борців 10 стали призерами, а на честь Марини Прищепи у Мінському палаці спорту звучав гімн України, йдеться у повідомленні Федерації самбо України.

Срібними призерами чемпіонату стали Сергій Глущенко, Віктор Савінов і Світлана Ярьомко.

Бронзові нагороди чемпіонату вибороли для нашої збірної Надія Герасименко, Ігор Задірновський, Дмитро Бабійчук, Ярослав Ритко, Олена Сайко та Рустам Сейдалієв.

У командному заліку з 23 команд жіноча збірна України зайняла третє місце та була нагороджена кубком та дипломом ФІАС.

Збірна команда України з бойового розділу самбо та чоловіча збірна України зайняли почесні четверте та п’яті місця.