Кубок ЄКВ (жінки). "Волинь" долає "П'яченцу", "Хімік" ледь не пройшов "Фенербахче"

01.11.2012 22:20 215 0

Українські клуби гідно виступили в 1/16 фіналу Кубку ЄКВ з волейболу серед жінок.

Луцька команда "Континіум-Волинь-Університет" всуху поступилася в Італії "П'яченці", однак у "золотому" сеті зуміла зібратися та вирвати перемогу - 15:10.

Южненський "Хімік" сенсаційно здобув перемогу у Туреччині над "Фенербахче", який є чинним переможцем Ліги чемпіонів з волейболу.

І лише у "золотому" сеті чемпіонки України поступилися своєму грізному супернику.

Кубок ЄКВ з волейболу

Жінки

1/16 фіналу

Матчі-відповідь

"П'яченца" (Італія) - "Континіум-Волинь-Університет" (Луцьк, Україна) 3:0 (25:20, 25:15, 25:16) "золотий" сет 10:15

Перший матч 2:3

"Фенербахче" (Стамбул, Туреччина) "Хімік" (Южне, Україна) 2:3 (25:17, 22:25, 25:19, 21:25, 13:15) золотий" сет 15:9

Перший матч 3:1

Таким чином, до 1/8 фіналу з українських команд вийшла "Волинь", а "Хімік" завершив боротьбу.