Україна здобула 14 нагород на чемпіонаті світу із сумо

30.10.2012 19:35 722 0

З 25 по 29 жовтня у Гонконгу відбувся чемпіонат світу з сумо, на якому українські спортсмени завоювали 14 нагород: 5 золотих, 3 срібні та 6 бронзових.

Серед дорослих золоті нагороди здобули Аліна Бойкова (вагова категорія 65 кг) і Костянтин Єрмаков (115 кг), пише сайт Державної служби молоді та спорту України 2012.

Серед юніорів найкращими стали Ілона Біреш (75 кг) і Тетяна Борисова (+75 кг). Також українки здобули перемогу у командному заліку.

Сріблом українську скарбничку доповнили Дмитро Слепченко (дорослі, +115 кг), жіноча команда та юніорка Марія Дробоян в абсолютній категорії.

Серед дорослих бронзові нагороди вибороли Марина Прищепа (80 кг), Олександр Вересюк (+100 кг) і чоловіча команда.

Юніори також потішили ще трьома бронзовими медалями. Їхніми володарями стали в індивідуальному заліку Микола Кожухов (100 кг) і Сергій Звєрєв (+100 кг), бронзова нагорода була здобута й у командному змаганні.