Білий Ведмідь 2012: Макієнко повернувся з Німеччини із "бронзою" й "золотом"

04.03.2012 23:00 136 0

Шпажист Євгеній Макієнко завоював бронзу на турнірі "Білий ведмідь", який відбувся 25 лютого в Німеччині.

Неймовірно довгий шлях довелося пройти підопічному Михайла Подольського, щоб з’явитися на п'єдесталі пошани – за престижну нагороду турніру з 50-ти літньою історією в стіни легендарного берлінського олімпійського стадіону, що прийняв олімпіаду 1936 року, приїхало 244 спортсмена з 30 країн світу, пише сайт ФФУ.

З різницею всього в 2 уколи Макієнко в півфіналі поступився румунському спортсменові Андрану Попу (13:15), ну а золоту нагороду й головний трофей – Білого берлінського ведмедя завоював хазяїн турніру Йорг Фідлер.

Втім, "бронза" виявилося не єдиною нагородою для Євгена. У рамках турніру "Білий ведмідь" цього року вперше був проведений Кубок Європи для спортсменів віком до 23 років, чемпіоном якого й став наш фехтувальник. У фіналі Євген здобув перемогу над італійцем Рікардо Чіавіна.