"ЗТР" поступився у товариському матчі мінському "Динамо"

04.08.2011 14:26 217 0

У столиці Білорусі чемпіон Україні "ЗТР" провів товариський матч із мінським "Динамо".

На гол запорожців у дебюті зустрічі мінчани закинули у ворота суперників чотири м'ячі поспіль. На жаль, надалі підопічні Олександра Рєзанова зуміли лише зрівняти рахунок (6:6), проте в кінці першого тайму провалилися і на перерву пішли програючи вісім м'ячів - 10:18, пише сайт клубу.

Не змінив стан справ на майданчику і другий тайм. В результаті, без свого головного голеодора Сергій Бурки, який продовжує заліковувати травму, "ЗТР" програв з рахунком 24:36.

У п'ятницю, 5 серпня, "ЗТР" стартує на турнірі в Бресті. У перший день Кубка Белгазпромбанка чемпіон України зіграє з бронзовим призером французької першості "Дюнкерком", 6 серпня проведе зустріч з віце-чемпіоном і володарем Кубка Білорусі БГК.

7 серпня "ЗТР" зустрінеться з другою командою російської Суперліги пітерською "Невою", кольори якої з цього літа захищає екс-воротар запорізької команди Геннадій Комок.