Кияни виграли Кубок Поділля з гандболу

04.05.2011 20:29 142 0

З 30 квітня по 2 травня у м. Хмільник (Вінницька область) розігрувався Кубок Поділля з гандболу - міжрегіональний турнір серед чоловічих команд пам'яті Миколи Марченка.

Участь у турнірі взяли команда "Легіон XXI" (Київ), збірні Вінницької області, Волочийська, Кам'янця-Подільського (обидві - Хмільницька область), Хмільника та Кіровограду, пише сайт НОКу.

Команди були розбиті на дві групи. У першій з них перемогли вінничани, у другій - кияни. Після цього фаворити провели матчі з командами інших груп, які посіли 2-3 місця. Лише після цього були визначені ті, хто продовжили боротьбу за медалі.

Отже, у матчі за третє місце господарі майданчику поступилися збірній Волочийська - 20:23. А головний Кубок турніру виграли кияни, які впевнено переграли вінничан у фіналі - 17:13.