Українські паралімпійці стали третіми на чемпіонаті світу з пауерліфтингу

14.04.2011 12:49 406 0

Три золоті медалі та вісім рекордів світу - результат рівненських спортсменів з вадами зору, які повернулися з чемпіонату світу з пауерліфтингу, що відбувався від 1 до 10 квітня у місті Анталія (Туреччина).

До збірної команди України, яка посіла третє загальнокомандне місце, входять спортсмени від Рівненщини: майстри спорту України міжнародного класу Ольга Чайковська, Галина Галінська, Роман Куров, Роман Набухотний.

Призерами повернулися і рівненські спортсмени з вадами зору із чемпіонату світу з дзюдо, який також проходив в Анталії. Там змагалися майже 300 учасників з 38 країн світу.

Збірна України у загальному заліку посіла третє командне місце, поступившись лише командам Росії й Азербайджану, пише zik.com.ua.