Леметра названо легкоатлетом року у Європі

05.10.2010 21:24 134 0

Європейська легкоатлетична федерація (ЕАА) оголосила переможця в номінації "Найкращий легкоатлет року в Європі. Ним став французький спринтер Крістоф Леметр.

Про це пише офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

На чемпіонаті Європи в Барселоні Леметр став першим легкоатлетом, котрий виграв три золоті нагороди - 100м, 200м та естафета 4х100 - на одному чемпіонаті. Він став першим білошкірим спринтером, котрому вдалося розміняти десяти секундний рубіж на стометрівці.

Другу позицію у голосуванні за найкращого легкоатлета Європи експерти віддали переможцеві "Діамантової Ліги" та чемпіону Європи з метання спису Андреасу Торкільдсену із Норвегії. На третій сходинці розташувався британський стаєр Мо Фарах, котрий зробив золотий дубль на чемпіонаті Європи в Барселоні на дистанціях 5 і 10 тисяч метрів.

Цікаво, що вперше за всю історію титул найкращого легкоатлета року в Європі дістався французькому спортсменові. Минулого року Крістоф переміг в номінації "Висхідна Зірка" за версією ЕАА.