"Оболонь-Університет" і "Дикі Кішки" виграли Кубок України з регбі-7

28.08.2010 21:09 329 0

24 серпня на регбійному стадіоні "Спартак" міста Києва відбулися змагання за кубки України з регбі-7 2010 року.

Вперше турнір одночасно проводився для чоловічих та жіночих команд, пише kmu.gov.ua.

Змагання серед чоловіків зібрали дев'ять команд з шести регіонів України. У турнірі змагались між собою команди вищої ліги та призери першої ліги чемпіонату України 2010 року.

Суперництво команд з різних ліг виявилось досить гострим і право участі у півфіналах здобули порівну команди  вищої та першої ліг, де сильнішими все ж виявились команди вищої ліги.

У фінальному двобої зійшлись команди чемпіонату України - "Оболонь-Університет" з міста Хмельницький та "Авіатор" з міста Київ. У запеклому двобої перемогу здобула команда "Оболонь-Університет", обігравши киян з рахунком 26:14.

Жіночі змагання зібрали шість команд з чотирьох регіонів України.

Прогнозовано до фіналу вийшли сильніші на сьогодні команди "Леді-7" з міста Одеса, які лідирують у чемпіонаті України цього року, та їх головні конкурентки у боротьбі за чемпіонство "Дикі Кішки" з міста Кривий Ріг.

Запекла боротьба за Кубок України принесла перемогу команді "Дикі Кішки", яка обіграла команду "Леді-7 з рахунком 38:22.