Бокс. Неклюдов битиметься за бронзу

23.08.2010 19:44 250 0

Олег Неклюдов не зміг пройти до фіналу Юнацького Олімпійського боксерського турніру.

У півфінальному поєдинку суперником нашого боксера був непоступливий литовець Рікардас Кункаітіс, пише сайт ФБУ.

На перших хвилинах стартового раунду обидва боксери не стали форсувати подій і намагалися боксувати від оборони. Ця тактика дозволила боксерам здобути по одному пункту та піти перерву з рахунком 1:1.

Пристосувавшись до тактики суперника, другий раунд Олег розпочав більш активно і за стартові півтори хвилини нашому боксеру вдалося відірватися на два очки (3:1). Після набраних чотирьох пунктів Олег зупинився, чим його суперник і скористався. На другу перерву боксери пішли за рахунку 4:5.

Останню трихвилинку литовський боксер провів досить грамотно, не дозволивши нашому боксеру скоротити рахунок.

У результаті поразка Олега Неклюдова і на нашого боксера чекає бій за третє місце.