У Києві визначились переможці чемпіонату світу з водно-моторного спорту

27.07.2010 20:11 192 0

З 23 по 25 липня 2010 року у Києві на Русанівській протоці відбувся чемпіонат світу серед водних скутерів класу О-250 і чемпіонат Європи у класі моточовнів Т-400 і Т-550 та кубок України серед юнаків у класі JT-250.

У перегонах брали участь спортсмени з України, Російської Федерації, Польщі, Фінляндії, Англії, Італії, Угорщини, Німеччини, Литви та Естонії, пише прес-служба Мінмолодьспорту.

Гоночна траса мала довжину 1500 метрів. У кожному класі відбулися по 4 заїзди, кожен з яких складався з 8 кіл.

За підсумковими результатами у класі моточовнів Т-400 перемогу здобув фінський спортсмен Юха-Пекка Манінен набравши 1100 очків. У класі Т-550 перше місце посів польський спортсмен Михаль Гембіак, набравши 1200 очок.

Лідером змагань серед класу скутерів О-250 став німецький спортсмен Рене Бехенке набравши 1000 очок.

Переможцем відкритого кубку України серед юнаків у класі JT-250 став латвійський спортсмен Нікіта Лійкс, набравши 800 очок.