Чемпіонат Європи. Збірна України програла італійцям, чехи вибили з боротьби господарів

23.01.2010 23:14 367 0

Чемпіонат Європи з футзалу

Дебрецен, Угорщина

23 січня

Група "В"

Італія - Україна - 4:2 (1:0)

Голи: 1:0 - Баптістела (13), 1:1 - Чепорнюк (23), 2:1 - Баптістела (28), 3:1 - Асіс (31), 4:1 - Баптістела (31), 4:2 - Павленко (39)

Україна: Лисенко (Кардаш) - Павленко, Легчанов, Чепорнюк, Кондратюк, Овсяніков, Замятін, Рогачов, Сільченко, Іванов, Романов

Італійці забили першими. Баптістела прямим ударом зі штрафного пробив стінку, яка складалася з Лисенка і Рогачова.

Надію на нічийний результат подарував Сергій Чепорнюк, який проявив дивовижну техніку, пошив у дурні італійських захисників і від душі пробив у дальню дев'ятку.

Італійці вийшли вперед знову після стандарту. Розіграш кутового призвів до другого голу у виконанні Баптістели.

Підопічні Геннадія Лисенчука не встигли прийти до тями, як пропустили ще двічі. Упродовж 31-ї хвилини Асіс і Баптістела довели рахунок до 4:1.

Гірку пігулку поразки підсолодив Павленко, який скористався точним пасом свого одноклубника Легчанова. Отож 4:2

Турнірне становище: Італія - 6 (2), Україна - 3 (2), Бельгія - 0 (2)

У чвертьфіналі суперником синьо-жовтої дружини буде збірна Азербайджану. Матч відбудеться 25 січня.