Чемпіонат Європи. Збірна України перемогла Бельгію і вийшла у чвертьфінал

Дебрецен, Угорщина

21 січня

Група "В"

Україна - Бельгія - 4:2 (3:1)

Голи: 1:0 - Замятін (11), 2:0 - Овсяніков (16), 2:1 - Лисенко (18, автогол), 3:1 - Легчанов (20, з 10-метрового), 4:1 - Павленко (35), 4:2 - Башар (40)

Україна: Лисенко - Павленко, Легчанов, Чепорнюк, Кондратюк, Замятін, Рогачов, Сільченко, Іванов, Овсяніков, Валенко

Вилучення: Аббасі (28)

Перший гол українці забили після розіграшу штрафного. Замятін пробіг повз м'яч ближче до воріт, а Сільченко віддав точну передачу саме на Валерія, який відкрив рахунок.

Другий м'яч "синьо-жовті" забили після помилки суперника у захисті. Найрозторопнішим перед воротами виявився Павленко. Він віддав точний пас на Овсянікова, а той переправив м'яч у ворота.

Бельгійці відіграли один м'яч завдяки діям Башара, який п'ятою пробив Лисенка. А гол офіційний сайт УЄФА записав на "рахунок" саме Лисенка.

Третій м'яч за українців забив Легчанов з 10-метрового штрафного удару.

На 35-й хвилині Павленко забив четвертий гол після прострілу Замятіна з правого флангу.

На заключній, 40-й хвилині матчу Карім Башар сильним ударом знову змусив Лисенка діставати м'яч із сітки. Отож 4:2

Турнірне становище: Італія - 3 (1), Україна - 3 (1), Бельгія - 0 (2)