Чоловіча збірна України зіграла внічию з єгиптянами і перемогла Грецію

11.01.2010 12:53 127 0

Чоловіча збірна України з гандболу зіграла внічию у товариському матчі з єгиптянами у Словачччині.

Українцям вдалося відігратися після невдалого першого тайму, і завершити зустріч внічию - 33:33, інформує "Наш спорт".

А у наступному спарингу підопічні Леоніда Захарова змогли переграти збірну Греції 30:29.

Наша збірна впевнено провела гру. Вела в рахунку, і мала перевагу в рахунку в 1-2 м'ячі. Наприкінці матчу збірна Греції кинула всі сили в атаку, і змогла зрівняти рахунок (28:28), але в заключні дві хвилини наша команда надійно зіграла в обороні і досягла заслуженої перемоги.

У матчі проти Греції у складі нашої збірної м'ячі закидали Остроушко (6 голів), Петренко (5), Ганчев (5), Нат (3), Онуфрієнко (3), Дорощук (3), Бурка (3), Кривчиков (2) .

Ці спаринги проводяться у межах підготовки збірної до Євро-2010. 19 січня синьо-жовта команда стартує на чемпіонаті Європи поєдинком проти збірної Росії.