Українським фехтувальницям вручили два Кубки світу

23.11.2009 22:38 329 0
Команді українських шаблісток, яка цьогоріч виграла чемпіонати світу та Європи, вручили Кубок світу. Ще один трофей у змаганнях юніорок отримала шпажистка Анфіса Почкалова.

У перемозі шаблісток, які виграли два найважливіших старту цього сезону, ніхто й не сумнівався. А львівській шпажистці Анфісі Почкаловій за право володіння престижною нагородою довелося поборотися з американською спортсменкою Кортні Херлі. Врешті українка випередила американську суперницю на 32 очки, повідомляє сайт Федерації фехтування України.

У сезоні 2008-2009 Анфіса двічі вигравала етапи Кубку світу серед юніорок - у вересні в Києві і в лютому в Медленге, стала бронзовою призеркою етапу Кубку світу в Таубербішофхайме і завоювала бронзову нагороду першості світу серед юніорок.

Буквально за крок до завоювання Кубку знаходився український шпажист Анатолій Герей: усього на 26 очок випередив українця нинішній володар Кубку світу росіянин Антон Адамов.