Українські юніори у другому матч програли "Гомель-Юніору" лише за буллітами

28.08.2009 17:42 277 0

Товариський матч з хокею

"Гомель-Юніор" - Україна (U-18) 4:3 Б (1:1; 1:1; 1:1; 1:0)

Україна: Ячник. В. Романенко - Корж, Попов - Таран, Кутузов - Кузьменко. Дроздов - Пономаренко - Геря, Савченко - Істомінов - Генералов, Микулко - Воропаєв - Янішевський, А. Романенко - Донченко - Рябенький

Голи: 1:0. Горбачов (Даниленко, 2:51), 1:1. Генералов (Пономаренко, 12:33 - менш.), 1:2. Попов (Дроздов, 27:30), 2:2. Гончаров (39:52 - 5х3), 2:3. Дроздов (А. Романенко, 46:14), 3:3. Даниленко (Горбачов, Коноплюк, 51:23), 4:3. Коленчуков (вирішальний булліт)

Повторний поєдинок юніорської збірної у Гомелі став повною протилежністю першому. Українці діяли розкутіше і за грою явно переважали опонентів.

Підвела нашу команду невисока реалізація гольових моментів. Кілька разів за рахунку 2:1 на користь "синьо-жовтих" наша команда мала можливість збільшити свою перевагу і піти на останню перерву за комфортної переваги.

Але натомість серія вилучень у складі нашої команди призвела до другого взяття воріт Ячника.

У заключному періоді команди ще раз обмінялись закинутими шайбами, а у серії післяматчевих буллітів більше пощастило господарям льоду.