Біліч: Ми домінували, були краще і заслужили цю перемогу

13.08.2009 10:03 407 0
Головний тренер збірної Хорватії Славен Біліч після перемоги над командою Білорусі (3:1) у відбірковому матчі ЧС-2010 відзначив, що його команда продемонструвала гарний футбол і заслужила три очки, повідомляє "Прессбол".

"Це була дуже гарна гра. Ми знали, що вона буде напруженою. Ми домінували, були краще і заслужили цю перемогу. У суперника було мале шансів, але ці рідкі атаки були дуже небезпечними. У ці хвилини ми почували серйозний тиск.

Напевно, другий тайм сьогоднішнього матчу був кращим для збірної Хорватії за увесь час, що я їй керую. Сьогодні просто чудово зіграв наш півзахист і атака, тому навряд чи супернику варто звинувачувати себе.

Незважаючи на поразку, у Білорусі ще є шанси. На на чекає дуже важкий матч-відповідь, - підсумував Біліч.