Молодіжний чемпіонат Європи. Українці здобули ще три медалі

19.07.2009 10:22 141 0
Останнього дня на молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики розігрувалося одразу 18 комплектів нагород. Українські піддані Королеви спорту брали участь у шести фіналах і здобули три медалі.

Срібло в секторі для метання спису серед жінок виборола минулорічна чемпіонка та рекордсменка світу серед юніорів Віра Ребрик, котра у своїй найкращій спробі показала результат 61м43см. Поступилася ялтинська списометальниця латишці Мадарі Паламейці, котра закінчила фінал чемпіонату з особистим рекордом - 64.51.

В секторі для стрибків у висоту серед чоловіків в активі української збірної одразу дві нагороди. Срібло зі стрибком на 2м26см виборов Олександр Нартов. Бронзовим призером чемпіонату став Андрій Проценко з особистим найкращим результатом сезону 2.24. Перемогу у цьому секторі здобув поляк Сильвестр Беднарик, котрий встановив особистий рекорд, подолавши планку на висоті 2м28см.

Четверте місце в жіночій естафеті 4х400 метрів виборола збірна України у складі Анни Ярощук, Наталії Лупу, Юлії Шлипернюк-Ярошевської та Ганни Тітімець. Показник нашої збірної 3:30.78. Першими у цій дисципліні традиційно були росіянки - 3:27.59. Чоловічу естафету 4х400м виграли поляки - 3:03.74.

В чоловічому метанні молота на п'ятій сходинці підсумкового протоколі зупинився Дмитро Миколайчук, пославши снаряд на 70м65см. В цьому секторі не було рівних білорусу Юрію Шаюнову - 78м16см.

Ганна Носенко фінішувала сьомою на дистанції 5000 метрів серед жінок з результатом 16:18.63. Російській переможниці Натальї Попковій (15:54.11) українка програла майже 25 секунд.

Ірина Ількевич закінчила свій дводенний виступ у жіночому семиборстві. Набравши у підсумку свій найкращий результат нинішнього сезону - 5724очки, українка фінішувала дев'ятою. Золото жіночого багатоборства у латишки Айги Грабусте - 6396очок.

Українська жіноча естафета 4х100 метрів у вирішальному забігові, на жаль, не дісталася фінішу. Першими у цій дисципліні цілком очікувано стали британці, при чому, як жіночим, так і чоловічим квартетом, показавши на фініші 43.89сек та 39.09сек відповідно.

Загалом на молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики збірна України виборола 10 нагород, але без жодної золотої медалі в активі, команда посіла лише 18 сходинку у медальному заліку. В загальнокомандному заліку за кількістю атлетів, котрі потрапили до фіналів наша збірна на п'ятій позиції. В обох випадках першість у Каунасі за збірною Росії.