Молодіжний чемпіонат Європи. Наші спортсмени вибороли п'ять нагород

18.07.2009 10:25 315 0
В третій день молодіжного чемпіонату Європи з легкої атлетики, що відбувається в Каунасі, скарбничка збірної України поповнилася на 5 нагород. Поки що у молодих українських легкоатлетів жодного "золота".

Друге місце на каунаському чемпіонаті посів сьогодні Іван Гришин в секторі для метання диску серед чоловіків. У своїй найкращій спробі українець показав результат 59м61см. Не залагодилися змагання у Павла Карсака, котрий виконав одну вдалу спробу на 50м80см і посів з цим показником дванадцяте місце. Перемогу серед дискоболів здобув росіянин Ніколай Сєдюк - 60м80см.

Срібну нагороду молодіжного чемпіонату Європи до свого активу додала Наталя Лупу, котра на дистанції 800 метрів серед жінок показала результат 2:01.08 і програла лише росіянці Єлєні Кофановій, котра має зараз другий результат сезону в світі. Сьомою у цьому фіналі фінішувала Ольга Єкименко - 2:03.56.

Станіслав Мельников, вдруге за сезон розміняв 50 секунд на дистанції 400 метрів з бар'єрами серед чоловіків. Результат українця 49.88 сек приніс йому срібну нагороду чемпіонату. Переміг у цій дисципліні британець Ллойд Гамбз з особистим рекордом 49.88сек.

Особистий рекорд і бронза молодіжного чемпіонату Європи - здобуток українського спринтера Ігоря Бодрова. Півкола стадіоном Ігор подолав за 20.61сек. Дмитро Островський у фіналі чоловічої двохсот метрівки фінішував шостим, також встановивши особистий рекорд - 20.90. Переможцем став Тобі Сандмен. На фініші британець показав час, який дорівнює найкращому результату сезону в Європі - 20.37сек.

Дмитро Лашин був третім у фінальному забігові чоловіків на дистанції 10000метрів з показником 30:08.44. Турок Селім байрак перетнув лінію першим за 29:47.15.

Трохи не вистачило до призового місця Ганні Тітімець на дистанції 400 метрів з бар'єрами серед жінок. Результат українки - 56.27сек і четверта позиція. Восьмою закінчила цей фінал Анна Ярощук - 57.26. Перемогу з особистим рекордом у цій дисципліні відсвяткувала британка Перрі Шейк-Драйтон - 55.26сек.

Наталя Погребняк фінішувала сьомою у фіналі жіночого бігу на 200 метрів з результатом 23.81сек. Попередньо у півфіналі українка показала свій найкращий результат нинішнього сезону - 23.52.

Дев'ятим дійшов фінішу Назар Коваленко на двадцятикілометровій дистанції зі спортивної ходьби - 1година 25хвилин 47секунд. У іспанського переможця Мігеля Анджела Лопеза - 1:22:23.

Український жіночий квартет в естафеті 4х400 метрів стартуватиме завтра у фіналі цієї дисципліни. Наші дівчата пройшли перше коло змагань з сьомим результатом  3:38.57.

Подолали сьогодні кваліфікаційний бар'єр троє українців. Віра Ребрик з другим результатом серед списометальниць стартуватиме у фіналі - 57м56см. Дмитро Миколайчук в секторі для метання молоту та Роман Авраменко в секторі для метання спису закінчили відбірковий раунд на 12-их позиціях з результатами 65м42см та 72м59см відповідно.