Юнацький чемпіонат світу. Ляхова та Гришутіна до медалей не дотягнули

15.07.2009 08:37 173 0
Останній день чемпіонату світу серед юнаків в італійському місті Брессаноне знову приніс збірній Україні лише сьомі місця. Розіграш 11-ти комплектів нагород відбувся без українців.

З особистим рекордом на дистанції 800 метрів серед дівчат закінчила свій виступ на юнацькому чемпіонаті світу з легкої атлетики Ольга Ляхова. Два кола стадіоном українка подолала за 2:05.67сек, але закінчила біг на сьомій позиції. Перше місце у цій дисципліні виборола кенійка Чероно Коеч з дуже високим показником і водночас рекордом чемпіонатів світу серед юнаків - 2:01.67сек.

Христина Гришутіна також окупувала сьому сходинку в секторі для стрибків у довжину серед дівчат. Найкраща спроба українки увінчалася стрибком на 5м99см. Переможницею серед юних стрибунок у довжину стала китаянка Мінья Лу з результатом 6м22см.

Інші дев'ять фіналів останнього дня чемпіонату світу серед юнаків пройшли без участі наших легкоатлетів. Переможцями стали:

Жердина - юнаки - Мінсуб Джін (Корея) - 5м15см

200м - дівчата - Джоді Вільямз (Велика Британія) - 23.08сек (Найкращий результат сезону в світі серед юнаків)

Спис - дівчата - Ші-Фен Хуан (Тайбей) - 74м00см

3000м - юнаки - Іса Кіплагат Коеч (Кенія) - 7651.51 - рекорд юнацьких чемпіонатів світу

200м - юнаки - Кірані Джеймс (Гренландія) - 21.05сек

1500м - юнаки - Гідеон Макьєка (Кенія) - 3:37.36 (Найкращий результат сезону в світі серед юнаків)

2000м з перешкодами - юнаки - Хіллірі Йєго (Кенія) - 5:25.33 (Найкращий результат сезону в світі серед юнаків)