Чемпіонат Європи. Українці поки без нагород

14.07.2009 19:16 307 0
Українські спортсмени не змогли здобути нагород у перший день чемпіонату Європи з фехтування у Пловдиві.

Несподіваним виявився програш в 1/16 фіналу української рапіристки Ольги Лелейко, що посіла 5 рейтингову позицію за підсумками попереднього тура змагань. Усього 2 уколи не вистачило Ользі до перемоги над угоркою Варгою Габріеллою: підсумок їхньої зустрічі - 13:15, повідомляє прес-служба Національної федерації фехтування України.

Як й Ольга, в 1/16 фіналу майбутній призерці турніру поступилася ще одна українка Олена Хісматуліна: з рахункам 8:15 закінчився її двобій з німкенею Вехтєр Катья.

Не змогла пробитися в 1/8 і молода українська рапіристка Катерина Ченцова, програвши француженці Карині Матрежан 7:15.

Ще одна молода представниця української рапірної команди Анастасія Московська за підсумками змагань завоювала 38 місце.

Для шаблістів у цей день кращим виступом виявилося 27 місце Дмитра Бойко, який у 1/32 фіналу переміг Євангелоса Саррієса з Німеччини (15:8) і в зустрічі за 1/16 поступився з рахунком 11:14 білорусові Дмитру Лапкєсу.

На раунд раніше за Бойка вибули з боротьби Олег Штурбабін і Володимир Лукашенко. Олег поступився французу Ніколасу Лопесу 10:15, а Володимир програв Джаімі Марті з Іспанії 13:15.

Ще один шабліст Олександр Торчук вибув із попереднього тура змагань і посів 49 місце.