Кубок України. Результати третього дня змагань

05.06.2009 18:19 356 0
Найцікавішою подією останнього дня першого етапу Кубку України з легкої атлетики став чоловічий потрійний стрибок, де одразу четверо атлетів показали результати за 16м90см.

Перше місце в останній спробі стрибком на 17м03 см виборов киянин Микола Саволайнен. Євген Семененко, котрий тривалий час був лідером у цьому секторі, залишився на другій позиції - 16м 98см. Дмитро Тидень виборов бронзу з результатом 16.93. Лише один сантиметр відділив срібного призера зимового чемпіонату Європи Віктора Ястребова від призового місця. Найкраща спроба броварчанина увінчалася результатом 16м92см.

В секторі для стрибків потрійним серед жінок переможницею Кубка України стала наша гостя із Греції Крісопії Діветці, котра у третій спробі приземлилася на позначці 14м67см. Призерка Пекінської Олімпіади, котра перебувала у Ялті на учбово-тренувальному зборі у групі Анатолія Голобцува, лише сантиметр не дострибнула до найкращого результату сезону в світі. Другою в жіночому секторі для потрійного фінішувала Лілія Кулик 14м27см. Бронза у Наталі Ястребової - 13.94.

Жіноче метання спису цілком прогнозовано виграла господарка сектору, ялтинка Віра Ребрик з результатом 57м71см. Ольга Іванкова поступилася їй трохи менше метра - 56.85м

В секторі для штовхання ядра серед чоловіків тріумфував Андрій Семенов - 19м59см. Андрій Бородкін завоював срібло - 19.43м. Віктор Самолюк фінішував третім 18м71см.

Переможницею жіночого штовхання ядра стала Вікторія Дехтяр з показником 17м08см.

Жіночу та чоловічу естафети 4х100м виграли збірні команди України з результатами 43.80сек та 40.50сек відповідно. Жіноча команда виступала у складі Наталі Погребняк, Ірини Штангєєвої, Марії Ремєнь, Христини Стуй. Чоловіки стартували у наступному складі: Сергій Сагуткін, Костянтин Васюков, Роман Бублик, Сергій Смелик, повідомляє ФЛАУ.