Збірна України перемогла на турнірі пам'яті Баркалова

25.05.2009 13:56 415 0

24 травня в Києві завершився ювілейний 5-й міжнародний турнір з водного поло пам'яті видатного українського ватерполіста дворазового олімпійського чемпіона Олексія Баркалова.

Цьогорічні змагання внесені в офіційний міжнародний календар і проходили під егідою Європейської федерації водних видів спорту LEN.

З першої гри Національна збірна України захопила лідерство, вигравши з рахунком 7:6 у команди Молдови та 8:7 - у молодіжній команді України, вчора на підопічних Вадима Скуратова чекала збірна Росії, які стали переможцями минулорічного турніру.

Але наші хлопці не знітилися перед титулованими суперниками і з рахунком 14:8 завершили свою переможну ходу, ставши переможцями 5-го міжнародного турніру з водного поло пам'яті Олексія Баркалова.

Дружина видатного ватерполіста Людмила Баркалова вручила переможцям Кубок та чек на 60 тис гривень.

Cрібними призерами турніру стала молодіжна збірна України. Бронзові медалі повезуть додому спортсмени з Росії.