Парному катанню в Україні можна замовляти заупокійну

25.02.2009 23:04 363 0

Українці Ганна Хниченкова-Сергій Кульбач посіли передостаннє місце на чемпіонаті світу серед юніорів у змаганнях спортивних пар.

Українці, які були 19-ми після короткої, у довільній поступилися навіть представникам Гонконгу, і завершили змагання 20-ми.

Виграли змагання росіяни Любов Ілюшечкіна\Нодарі Майсурадзе, які посіли 5-е місце на чемпіонаті Європи серед дорослих. Другими стали ще одні росіяни Анастасія Мартюшева\ Олексій Роганов, треті американці Маріса Кастеллі\Сімон Шнапір.

Як відомо, Хниченкова-Кульбач одна з двох пар, яка брала участь у чемпіонаті України серед юніорів і єдина, яка дотрималася до кінця змагань.

В разі, якщо в 2010 році великий спорт після олімпіади в Ванкувері залишать Тетяна Волосожар і Станіслав Морозов, замінити їх буде ніким.

***

У середу на юніорському чемпіонаті світу також відкатали коротку програму хлопці. Микола Бондар у змаганнях посідає тут 13 місце, лідирує американець Адам Ріппон.