Кращим у жовтні став Вадим Авєркін

01.11.2008 14:19 124 0
Кращим бомбардиром київського хокейного клубу "Сокіл" у жовтні став Вадим Авєркін, який набрав - 11 очок (5 голів + 6 передач).

У жовтні наставники "Сокола" задіювали 27 виконавців, 13 з яких зіграли в усіх іграх: двох голкіперів, 10 захисників і 15 нападників. На їх рахунку 42 закинутих шайби, 68 передач (110 очок) і 192 хвилини штрафу. У захисників - 7 голів і 27 передач, нападників - 35 голів і 41 передача.

У 12-ті жовтневих матчах вищої російської ліги "Сокіл" набрав 28 очок: 8 перемог, 2 перемоги в овертаймі і за буллітами, 2 поразки. Шайби: 42 - 20. Кращий жовтневий графік, ніж у киян, показали декілька команд: у "Дмітрова" - у тих же 12-ті матчах жовтня - 30 очок, у "Крильєв Совєтов-ВІЛС" - 31, а абсолютно кращий жовтневий результат - у "Рисі" - 32 очки. "Сокіл" в результаті двох місяців турнірної гонки відстає від основного суперника на 3 очки. Відстань до найближчих суперників трохи скоротилася - до "Рисі" 7, а до "ВІЛСа" - 8 очок.

У 6-ті матчах на домашньому льоду кияни набрали 16 очок (+4+2ОТ/Б=0-0), шайби 19 - 8. У 6-ті гостьових зустрічах набрано 12 очок (+4=0-2), шайби 23 - 12.

Найкрупніша перемога в жовтні (і поки у всьому чемпіонаті) - 7:1 (29.10, у Білгороді), поразка - 3:5 (06.10, у Рязані).

У чемпіонаті Росії кияни провели 12 матчів плюс 3 - у Континентальному Кубку. Разом - 15 ігор, а це означає, що в середньому київська команда грала через день.