Чемпіонат світу. Українці дотиснули китайців і пройшли у наступний етап з першого місця

09.10.2008 20:21 125 0

Футзальна збірна України з першого місця вийшла до другого групового етапу Чемпіонату світу, який проходить у Бразилії. Перебіг подій у матч з китайцями довго не міг принести українській збірній, а під кінець першого тайму "жовто-сині" взагалі пропустили, хоча відразу ж Замятін рахунок зрівняв. У другому таймі м`яч також вперто не хотів потрапляти у ворота аутсайдера, але потім "прорвало", і українці протягом чотирьох хвилин забили три голи. Китай зміг відіграти один м'яч, який забив їхній голкіпер.

Група "С"

Україна - Китай 4:2 (1:1)

Голи: 0:1 - Ху (18.17), 1:1 - Замятін (19.47), 2:1 - Замятін (32.28), 3:1 - Макаєв (35.47), 4:1 - Ху (36.09 аг), 4:2 - Женг (38.40)

Капітан львівської "Енергії" Валерій Легчанов (14). Фото Reuters

Аргентина - Гватемала 2:1

Підсумкова таблиця: Україна - 10 (4), Аргентина - 10 (4), Гватемала - 6 (4), Єгипет - 3 (4), Китай - 0 (4)

Суперниками України у другому груповому етапі будуть бразильці, італійці та іранці.