"Сокіл-96" двічі переміг "СДЮШОР-2"

02.10.2008 16:40 305 0

"Сокіл" - СДЮСШОР-2 9:4 (6:3, 2:0, 1:1)

"Сокіл": Безарчук (Гусар, 9:36 - 20:00). Романенко - Хора, Ровинець - Коваленко, Аверін - Олійник, Резниченко. Бондаренко - Афанасьєв - Бобков, Ставнюк - Шапіро - Завальнюк, Ісламов - Кривенко - Корсак, Колесников.

СДЮСШОР-2: Богдан. Іщенко - Макаренко, Клочко - Соловйов, Кузьменко - Геворкян, Чуприн - Іванов. Лубяний - Муртищев - Копилов, Свіщев - Алексанян-Петрович - Зіменко, Горбачов.

Голи: 1:0. Хора (Шапіро, 0:31), 2:0. Колесников (Бобков, Кривенко, 4:47), 2:1. Макаренко (5:41), 2:2. Лубяний (Копилов, 6:01), 3:2. Бондаренко (7:28), 4:2. Романенко (Коваленко, 7:47), 4:3. Копилов (9:36), 5:3. Бобков (14:04), 6:3. Завальнюк (Бондаренко, 19:59), 7:3. Кривенко (Бондаренко, Шапіро, 21:27), 8:3. Корсак (Бобков, Безарчук, 24:33), 9:3. Колесников (Корсак, 46:36), 9:4. Свіщев (Геворкян, 48:22).
Штраф: 12 - 6.

Лише до середини першої 20-хвилинки гості з Харкова утримували натиск підопічних Вадима Кір'яна. Гра була відкритою і до 9-ї хвилини глядачі побачили 7 закинутих шайб. Після цього тренер "Сокола" вирішив провести ротацію голкіперів. Перестановка воротарів зіпсували всі карти харків'янам. Надалі на льоду була лише одна команда - "Сокіл".

До закінчення зустрічі господарі льоду провели ще 5 шайб, на що гості відповіли лише одною. Проте, не зважаючи на крупний рахунок, СДЮСШОР-2 показала, що у повторному поєдинку (не говорячи вже про матчі у Харкові) "Соколу" буде непросто здобути три очка.

"Сокіл" - СДЮСШОР-2 5:1 (2:1, 2:0, 1:0)

"Сокіл": Гусар (Безарчук, 40:00). Романенко - Хора, Ровинець - Коваленко, Аверін - Олійник, Резниченко. Бондаренко - Афанасьєв - Бобков, Ставнюк - Шапіро - Завальнюк, Ісламов - Кривенко - Корсак, Колесников.

Голи: 0:1. Муртищев (Лубянін, 2:06), 1:1. Афанасьєв (3:41), 2:1. Бобков (Бондаренко, Романенко, 17:42), 3:1. Колесников (32:51 - менш.), 4:1. Бондаренко (Романенко, 34:31), 5:1. Колесников (42:57).
Штраф: 12 - 4.

І в повторному поєдинку харків'янам не вдалося нічого протиставити підопічним Вадима Кір'яна. Не зважаючи на всі потуги харківської команди та рівну кількість небезпечних моментів, "соколята" були більш розсудливими у завершальний стадії атак.

Харків'яни зламались після першої пропущеної шайби. Голкіпер гостьової команди довго думав, що робити з шайбою і в результаті віддав невдалу передачу на захисника. Шайбу перехопив Олексій Афанасьєв і легко розправився з голкіпером. Вийти з шокового стану гості змогли лише ближче до завершення другого періоду, але на той час долю матчу вже було вирішено.