Українці Дудчик і Чимчиурі здобули золото та срібло на етапі Кубку Світу

22.09.2008 14:52 198 0

Українські дзюдоїсти Віталій Дудчик й Ілля Чимчиурі завоювали "золоту" та "срібну" медалі відповідно на Кубку Світу в норвезькому містечку Драммен у категорії до 81 кг. Всього в змаганнях взяли участь 64 дзюдоїсти з 15 країн.

На попередній стадії змагань Дудчик виграв у Йозефа Копецькі з Чехії, британця Меттью Парсєї і Антті Вірта з Фінляндії, а Чимчиурі узяв верх над Томом Рідом з Великобританії, норвежцем Йоадом Сальгадо і Калемом Качуром з Канади.

У вирішальному поєдинку 35-річний Ілля Чимчиурі поступився своєму молодшому опонентові.

24-річний Віталій Дудчик удруге в своїй кар'єрі піднявся на подіум Кубків Світу (у 2005 році він завоював "бронзу" на турнірі у Таллінні) і вперше виконав норматив МСМК.