Пауерліфтинг. 18-річний мукачівець став чемпіоном світу

12.09.2008 19:46 173 0

18-річний мукачівець Олександр Лийвой привіз 5 медалей із чемпіонату світу з пауерліфтингу у Почеструмі (Південно-Африканська республіка), здобувши лідерство у ваговій категорії до 60 кілограмів.

Олександр Лийвой розпочав займатися пауерліфтінгом у 2003 році, а за рік став чемпіоном області у вазі до 52 кілограмів. Займався у місцевій Дитячо-юнацькій спортивній школі. За п’ять років тренувань Лийвой здобув понад 60 медалей.

На останньому чемпіонаті Олександр Лийвой лідирував за трьома вправами і з результатом 560 кілограмів, став чемпіоном світу серед юнаків у вазі до 60 кілограмів, випередивши срібного призера – спортсмена з Франції, на 5 кілограмів.

Олександр щодня тренується по 3 години. А у вихідні разом з тренером здійснює велопробіг на 50 кілометрів. Протягом одного тренування спортсмен піднімає сумарну вагу понад 7 тонн.