Пекін-2008. Тринадцятий день - мінус срібло, плюс бронза

21.08.2008 20:54 505 0

Боротьба

Український борець Тарас Данько зумів у втішному фіналі перемогти турка Серхата Балчі у ваговій категорії до 84 кг і приніс для України уже 9-у бронзову медаль. Тарас здолав турка з рахунком 3:0.

Георгій Тібілов (вагова категорія до 96 кг) у сутичці за бронзу поступився азербайджанцю Хетагу Казиумову 3:0. Нагадаємо, право взяти участь у поєдинку за бронзову нагороду Тібілов отримав завдяки тому, що переможець Георгія росіянин Шірвані Мурадов вийшов у фінал. Представник Росії у фіналі переміг казаха Теймураза Тігієва та взяв золоту нагороду.

Іван Іщенко у ваговій категорії до 120 кг припинив змагання, поступившись у першій сутичці турецькому борцю.

Художня гімнастика

У змаганнях з художньої гімнастики Ганна Безсонова іде третьою в кваліфікації після двох видів програми. Її випереджають росіянки Ольга Капранова та Євгенія Канаєва.

Ганна Безсонова, вправи з обручем. Фото АР
Дівчата виконали вправи зі скакалкою та обручем. На жаль, в скакалці Аня отримала збавку 0,05 за перевищення довжини програми. В іншому Безсонова була бездоганною, за винятком недокруту у першому повороті.

Її головна суперниця Євгенія Канаєва у вправі зі скакалкою припустилася втрати предмета, потім ще раз нечисто його підхопила, зробила кілька огріхів, але отримала 17,850. це означає, що судді збавили їй лише 0,5 бала за втрату предмета. Ольга Капранова у першій вправі з обручем двічі дозволила предмету доторкнутись до килиму, там де цього бути не повинно було бути, але судді поставили її на перше місце.

6. Наталія Годунко (Україна) - 34,875

Вже після того, як українські і російські гімнастки виступили, вони прийшли в зал дивитися, як виступають останні учасниці. Євгенія Канаєва сиділа поруч з Безсоновою, але повернулась до неї спиною, і спілкувалась впівоберта з Капрановою.

У кваліфікаційних змаганнях у групових вправах після першого виду українки ідуть шостими із 15.800 балами. Лідирують білоруські спортсменки (17,525), другими йдуть китаянки (17,300), третіми - італійки (17,150). Росіянки одержали знижку і займають поки тільки четверте місце (17,000). 22 серпня кваліфікація завершиться вправою з трьома обручами і двома булавами.

Плавання

Безславно завершили Олімпіаду українські плавці. Останній з українців Ігор Червинський у запливі на 10 км серед чоловіків показав 12-ий результат із часом 1:52:14.7.

Стрибки у воду

Юлія Прокопчук у стрибках у воду з 10-ти метрів пройшла до півфіналу з резервним часом. І так, як всі виступили, Юлія не брала участь у сьогоднішніх змаганнях і фінал пройде без українців.

Тарас Данько - бронзовий призер. Фото АР
Легка атлетика

Українки Віта Стьопіна та Віта Паламар впевнено пройшли кваліфікацію в стрибках у висоту серед жінок. Обидві легко взяли обов'язкову висоту 1 м 93 см.

Віра Зозуля з України посіла 17-у сходинку в спортивній ходьбі на 20 км серед жінок. Вона показала час 1:30:31. Ще одна українка Надія Боровська-Прокопук зайняла у підсумку 34-е місце з часом 1:35:50.

Український метальник спису Роман Авраменко посів 14-е місце у попередньому раунді серед чоловіків. 71.64 м не вистачило українцю, щоб пройти далі.

Ганна Міщенко у бігу на 1500 м у своєму забігу фінішувала четвертою з часом 4:05.61 хв., що дозволило їй пройти кваліфікацію у фінал, який відбудеться післязавтра, 23 серпня. Ірина Ліщинська, яка показала значно гірший час 4:13.60 хв., який проте, став кращим у її забігу, також кваліфікувалася у фінал. Наталія Тобіас у своєму забігу стала другою з часом 4:03.19. Час Наталії став також другим серед усіх забігів.

Віктор Кузнєцов посів 8-е місце на Олімпіаді-2008 у потрійному стрибку серед чоловіків. Він стрибнув на 16.87 м.

Український багатоборець Олексій Кас'янов після п'яти видів змагань з багатоборства посідає четверту позицію. У Олексія 4408 балів і випереджають його американець Брайант Клей (4521), білорус Андрєй Кравчанка (4433) та Трей Харді з США (4428). Попереду ще 5 видів, які відбудуться 22 серпня.

Веслування

Юрій Чебан на каное одиночній пробився до фіналу змагань серед чоловіків на 500 м. Він виграв свій заїзд із часом 1:51.507 і кваліфікувався з другим загальним часом. Інна Осипенко-Радомська вийшла до фіналу байдарки одиночної на дистанції 500 м. Інна показала найкращий час серед усіх спортсменок - 1:51.558. Фінали відбудуться 23 серпня.

Інна Осипенко-Радомська показує кращий час. Фото АР
Сучасне п'ятиборство

Завершилися усі види програми сучасного п'ятиборства. На останньому етапі у бігу 3000 м Дмитро Кирпулянський та Павло Тимошенко посіли 31 та 24 місця, що не дозволило нашим спортсменам претендувати на медалі. У підсумковому результаті Тимошенко став сьомим, а Кирпулянський - дев'ятим.

Кінний спорт

Нічого не добились українські вершники, навіть підсилені кількома "варягами". Останній представник України Жан-Клод ван Геенберге на Квінтусі сьогодні посів 10-е місце в індивідуальних стрибках.

"Золота" спрага збірної України далася взнаки. Після 13 дня наша збірна уже одинадцята - нас випередили голландці.