Збірна України стала чемпіоном Європи

21.07.2008 19:35 195 0

20 липня в італійському місті Терні завершився 51 чемпіонат Європи з настільного тенісу серед юнаків та дівчат.

Українська жіноча команда у складі Маргарити Песоцької, Поліни Трифонової, Ірини Моцик, Євгенії Васильєвої та Валерії Степановської посіла перше місце перемігши в фіналі команду з Німеччини, повідомляє прес-служба міністерства у справах сім`ї молоді та спорту.

17-річна киянка Маргарита Песоцька, яка представлятиме Україну на Іграх ХХІХ Олімпіади в Пекіні стала справжнім тріумфатором континентальної першості.

Українка стала найкращою в особистому заліку перемігши у фіналі німкеню Амелі Золя, яка вже другий рік поспіль зупиняється за крок до золота. У парних змаганнях Маргарита також була першою у парі з Барборою Балашовою (Словакія).