На юніорському чемпіонаті світу українці виграли чотири медалі

13.07.2008 20:08 331 0

В останній день чемпіонату світу з легкої атлетики серед юніорів, який проходив у Бидгощі, до "золота" Віри Ребрик та "бронзи" Микити Нестеренка Богдан Бондаренко додав ще одну медаль найвищої проби, а українські дівчата в естафеті 4Х400 метрів виграли "срібло".

У стрибках у висоту українець упевнено переміг своїх суперників та виграв змагання з результатом 2.26 метри, що одночасно вивело його в лідери світового сезону серед юніорів.

В естафеті 4Х400 метрів українська команда у складі Ольги Земляк, Юлії Краснощок, Ганни Ярощук та Юлії Баралей у напруженій боротьбі все ж випередила австралійок на 0.03 секунди і виграли срібні нагороди, до того ж встановивши національний рекорд серед юніорів - 3:34.20 хвилини. Перемогли американки (3:30.19 хв).

Вікторія Болбат у метанні диска з результатом 51.26 метри стала п'ятою. У фіналі також змагалася Марія Кошкарьова, але вище десятого місця їй піднятися не вдалося (48.50 м). Перемогла китаянка Шангксю Ксі (54.96 м).