Українські кадети взяли три бронзи

09.07.2008 18:07 148 0

У столиці Боснії і Герцеговини - місті Сараєво, завершився Чемпіонат Європи (U17) серед кадетів. Участь у чемпіонаті взяли 423 дзюдоїсти з 43 країн Європи. Боротьбу за медалі Чемпіонату Європи (U17) серед кадетів вели хлопці і дівчата 1992-93 г.р.

На татамі Олександра Старкова (Київ, 52 кг). Фото judoinfo.kiev.ua

На татамі Палацу Спорту "Mirza Delibasic" в активі української збірної три бронзові винагороди. На третю сходинку п'єдесталу пошани піднялися Діана Галух (40 кг) з Луцька, киянин В'ячеслав Кабардінов (60 кг) та Станіслав Ретінський (81 кг) з Харкова.

Завоювавши три бронзові медалі українська збірна посіла 16 загальнокомандне місце. Найвдаліше виступили традиційні фаворити кадетських чемпіонатів Європи - дзюдоїсти Росії. Вони завоювали 12 медалей різної проби - 4 золоті, 3 срібні і 5 бронзових. На другому місці збірна Німеччини - 3 золоті, 5 бронзових медалей, а замкнули трійку призерок юні дзюдоїсти з Голландії, що завоювали 7 винагород (1-3-3).