Чемпіонат Європи. Російські рапіристки і шаблісти перемагають у командних змаганнях

09.07.2008 13:53 145 0

У фіналі командних змагань рапіристок чемпіонату Європи з фехтування росіянки зустрілися з суперницями з Угорщини. Боротьба була дуже напруженою, і фінал тривав більше години. В результаті суперниць розділив лише один укол - 31:30 на користь збірної Росії, у складі якої фехтували Світлана Бойко, Аїда Шанаєва, Ольга Лобінцева та Вікторія Никішина. Бронзові медалі завоювали француженки.

Жіночий фінал з фехтування на рапірі. Фото AP.

Збірна України у чвертьфіналі поступилась майбутнім чемпіонкам, росіянкам, і у підсумку посіла 8-е місце.

Фінал шабельного турніру, в якому росіянам протистояли французи, видався достатньо спокійним. У першому ж поєдинку Станіслав Поздняков виграв у Болада Апіті - 5:3. Потім рахунок майже весь час ріс тільки на користь збірної Росії, за яку крім Позднякова виступали також Олексій Якименко, Олексій Фросін та Микола Ковальов). В останньому бою оформити загальну перемогу для Позднякова було справою техніки - 45:29.

Третє місце посіла команда Білорусі, а українці стали шостими.

Після чотирьох днів змагань на рахунку збірної Росії три золоті медалі. Два золота у команди Угорщини, по одному - у збірних Італії, Білорусі і Франції.

В середу відбудуться командні змагання у рапіристів і шпажисток.