Жіноча збірна України - друга на Кубку Європи

23.06.2008 00:43 368 0

Жіноча збірна України з легкої атлетики посіла друге місце у суперфіналі Кубку Європи, який проходив 21-22 черввня у французському місті Аннесі.

У командному заліку українки посіли друге місце, у нашої команди 108,5 очок. Перемогла ж збірна Росії - 122 очки. Третє місце у команди Великобританії - 89 очок.

У перший день змагань п'ять наших спортсменок вибороли призові позиції. У двох дисциплінах українки посіли перші місця.

Анастасія Рабченюк на дистанції 400 метрів з бар'єрами покащзала найкращий результат Європи у сезоні - 54,64. А Ольга Саладуха була найкращою у потрійному стрибку, її результат 14,73 метри.

Наталія Семенова була другою у секторі з метання диску з результатом 62,25 метри. Випередила її росіянка Світлана Сайкіна (62,56).

Наталія Пигида показала другий час на дистанції 400 метрів - 51,57 секунд, це повторення її найкращого часу сезону. Першою була Нікола Сандерс з Великобританії (51,17).

На дистанції 3000 метрів з перешкодами другий час продемонструвала Валентина Горпинич - 9:35.42. Зовсім небагато поступилась вона тільки росіянці Гульнарі Галкіній, яка випередила українку на одну десяту секунди.

Фото офіційного сайту турніру SPAR European Cup.

У другий день - знову п'ять медалей, і знову два навищі результати.

В забігу на 5000 метрів рівних собі не знала Наталія Беркут - 15:23.97. А Євгенія Снігур другий рік поспіль стає переможницею Кубку Європи у бігу на 100 метрів з бар'єрами. Її результат - 12,81 секунд.

Тільки на останніх метрах перемогу в забігу на 1500 метрів втратила українка Наталя Тобіас. Вона лідирувала від самого старту, але впоратися із фінішним ривком представниці Польщі Сільвії Єждиш не зуміла. Отож, Наталка посіла друге місце, її час - 4:19.70.

Ще одне друге місце Україні принесла стрибунка у висоту Вікторія Стьопіна. Вона показала однаковий результат, 1 метр 95 сантиметрів, із італійкою Антонієтою Ді Мартіно, з якою Стьопіна і розділила друге місце. Найкращою була німкеня Аріана Фрідрих - 2 метри 3 сантиметри.

Єдина українська "бронза" Кубку Європи в неділю дісталася метальниці молота Ірині Новожиловій. Її найкращий результат на цих змаганнях - 71 метр 12 сантиметрів.

У змаганнях чоловіків наша збірна цього року участі не брала.