Демидюк та Масунов виграли турнір у Празі

17.06.2008 11:23 272 0

Українець Сергій Демидюк став переможцем у бігу на дистанції 110 метрів з бар'єрами на міжнародних легкоатлетичних змаганнях Memorial Josef Odložil у Празі. Демидюк фінішував з найкращим особистим результатом сезону - 13.36 секунд.

Кирило Масунов на 800-метрівці переміг з найкращим результатом сезону - 1:49.68 хвилин. Віта Стьопіна у стрибках у висоту стала другою (1.89 метрів). Такий результат показали ще три спортсменки, але українка, на відміну від них, брала усі висоти з першої спроби.

Також другим, але у штовханні ядра, став Андрій Семенов (19.52 метри). Переможцеві змагань Антону Любославському з Росії він програв 23 сантиметри.

Досить несподівано для багатьох на 200-метрівці українка Юлія Ірхіна фінішувала третьою з найкращим результатом сезону - 23,95 секунд.

У чоловічих стрибках у висоту Андрій Проценко з результатом 2,20 метри став третім. Юрій Кримаренко поступився йому за кількістю спроб і поділив п'яту сходинку з Джеймсом Грейменом.