Йоп: Те, що зробив арбітр, – це скандал

13.06.2008 01:51 220 0
Захисник збірної Польщі Маріуш Йоп оцінив дії англійського арбітра Ховарда Уебба в матчі з Австрією (1:1), в якому на останніх хвилинах був призначений 11-метровий.

"Те, що зробив арбітр, - це скандал. Спочатку призначив повторний удар, коли м'яч був вже в нашого воротаря, а потім призначив пенальті. Ніколи не бачив нічого подібного.

У першому таймі біля наших воріт було багато гольових моментів, на щастя в нас є такий воротар, як Артур Боруц. Тим більше шкода, що нам не вдалося здобути перемогу. В другій половині гри наша команда була однозначно краще, австрійці не створили жодної загрози нашим воротам.

Тепер наше положення сильне ускладнилося, але з Хорватією зіграємо на межі можливостей і поборемося за три очки", - цитує Йопа Sport.pl.