Кубок України виграв львівський "ТВД"

10.05.2008 21:50 342 0
У фінальному матчі Кубка України з міні-футболу у Харкові львівський "ТВД" переміг "Єнакієвець" (Єнакієве). Рахунок зустрічі - 3:1.

За рівної гри першими забили гравці з Єнакієвого: на 10 хвилині після прострілу Олександра Хурсова відзначився Віталій Нестерук. Після пропущеного голу львів'яни стали активніше діяти на майданчику і відігрались за лічені хвилини до кінця першого тайму - гол забив Дмитро Сільченко.

Другу половину гри "ТВД" розпочав "першим номером": футзалісти постійно атакували і жодної секунди не давали супернику спокійно контролювати м'яча. Тиск дав результат на 29 хвилині, коли рахунок 2:1 на користь «ТВД» встановив Євген Рогачов. "Єнакієвець" зусиллями свого лідера Олександра Хурсова пробував відігратися, але тільки погіршив своє становище: на 35 хвилині після виходу один на один відзначився Олег Чеботарьов.