40:21 вилучення на 2 хв. - Зукарелло Аасен (Норвегія)
41:30 вилучення на 2 хв. - Холтет (Норвегія)
43:20 вилучення на 2 хв. - Тейс (Канада)
45:11 вилучення на 2 хв. - Хемхуіс (Канада)
45:56 вилучення на 2 хв. - Кюнітц (Канада)
47:33 вилучення на 2+2 хв. - Хемхуіс (Канада)
54:19 вилучення на 2 хв. - Бастіансен (Норвегія)
59:46 у збірній Норвегії замість воротаря виходить польовий гравець

Воротарі: Леклер 15/16 - Гротнес 50/52
Кидки: 53-16 (14-3, 19-7, 19-6)
Штраф: 16-20 (4-6, 2-8, 10-6)

Канадці ще довго пам'ятатимуть ім'я Пела Гротнеса, який відбив 50 з 52 кидків по воротах. В той же час по воротах Паскаля Леклера було завдано лише 16 кидків.

Це 13-та поспіль перемога збірної Канади на чемпіонатах світу.

Майк Грін, гравець збірної США:
- Нам знадобилося досить багато часу, аби знайти свою гру та шлях до воріт суперника. Вони побудували гру від захисту і зіграли дуже добре. Було дуже важко пройти цей захист.

Норвежці вишикувалися у своїй зоні і намагалися захистити свого воротаря від кидків. Тому шайба майже весь час перебувала у їх зоні за виключенням третього періоду, коли канадці майже постійно грали у меншості.

Різниця кидків після першого періоду 14-3 справедливо відображає панування збірної Канади.

Канадці розігрували комбінації, кидали по воротах, але голу все не було. І сталося неймовірне: Мадс Хансен зрівнює рахунок у меншості. На той час різниця кидків складала 34-10.

На початку третього періоду канадці впродовж 51 секунди грали 5 проти 3, але знову не змогли закинути шайбу. А потім почалася смуга вилучень у збірної Канади, що викликало обурення фанів, які почали скандувати "Let's go Canada, let's go!"

Перемогу збірній Канади приніс 50-тий кидок по воротах суперника - відзначився Рік Неш.

Майк Грін:
- Ще трохи і ми впали б у відчай. Ми несамовито жадали голу. Це визначна гра для Неша - він завжди знаходить шлях до мети.