Токіо-2020. Розклад виступів українських спортсменів на 5 серпня | Олімпійські ігри 2020 | Champion.com.ua
Букмекер Бонус Лінк
1
$100 На сайт
2 3000 На сайт
3 1500 На сайт

 

Токіо-2020. Розклад виступів українських спортсменів на 5 серпня

05.08.2021 12:26 23710 0
Токіо-2020. Розклад виступів українських спортсменів на 5 серпня

Джерело - Чемпіон.

5 серпня на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх на старт вийдуть 20 представників України.

--------------------------------------

Легка атлетика

03:10 -  стрибки у висоту, жінки, група В, кваліфікація:  Магучіх Ярослава

-------------------------------------- 

Легка атлетика

03:10 -  стрибки у висоту, жінки, група А, кваліфікація:  Геращенко Ірина, Левченко Юлія

-------------------------------------- 

Веслування

03:44 - особисті змагання, каное-одиночка, 200 м, півфінал: Людмила Лузан

-------------------------------------- 

Веслування

04:05 - особисті змагання, байдарка-одиночка, 500 м, півфінал: Повх Марія, Юрійчук Марія

--------------------------------------

Вільна боротьба

05:30 - другий запуск,  чоловіки, до 74 кг, 1/8 фіналу: Михайлов Василь - Байрамов Туран (Азербайджан)

--------------------------------------

Вільна боротьба

05:30 -  четвертий запуск, чоловіки, +125 кг, 1/8 фіналу: Хоцяновський Олександр - Заре Амір Хоссейн (Іран)

-------------------------------------- 

Веслування

06:00 - особисті змагання, каное-одиночка, 200 м, пфінал: Людмила Лузан

-------------------------------------- 

Бокс

09:03 - до 75 кг, півфінал:  Хижняк Олександр - Марсіал Іумер (Філіппіни)

-------------------------------------- 

Велоспорт

10:06 - особисті змагання, трек, кейрін, заїзд 1, чвертьфінал:  Старікова Олена

-------------------------------------- 

Велоспорт

10:16 - особисті змагання, трек, кейрін, заїзд 3, чвертьфінал:  Басова Любов

--------------------------------------

Легка атлетика

10:30 -  особисті змагання, чоловіки, спортивна ходьба, на 20 км, фінал: Лосев Іван, Забуженко Едуард

--------------------------------------

Карате

10:30 -  особисті змагання, жінки, куміте, кваліфікаційний раунд: Терлюга Анжеліка

--------------------------------------

Сучасне п'ятиборство

10:30 -  особисті змагання, чоловіки, фехтування: Тимощенко Павло

--------------------------------------

Легка атлетика

13:00 -  особисті змагання, жінки, стрибки з жердиною, фінал: Килипко Марія

--------------------------------------

Легка атлетика

13:37 -  естафета 4х400 м, жінки, півфінал: Україна

Токіо-2020. Повний розклад Олімпійських ігор

Коментарі ()