Токіо-2020. Розклад виступів українських спортсменів на 2 серпня | Олімпійські ігри 2020 | Champion.com.ua
Букмекер Бонус Лінк
1
$100 На сайт
2 3000 На сайт
3 1500 На сайт

 

Токіо-2020. Розклад виступів українських спортсменів на 2 серпня

02.08.2021 03:54 7574 0
Токіо-2020. Розклад виступів українських спортсменів на 2 серпня

2 серпня, на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх на старт вийдуть 23 представника України.

--------------------------------------

Стрілецький спорт
02:30 - особисті змагання, швидкісний пістолет, 25 м, чоловіки, кваліфікація, 2 етап: Павло Коростильов
-------------------------------------- 

Легка атлетика

03:00 - особисті змагання, метання молота, чоловіки, кваліфікація: Михайло Кохан, Гліб Піскунов
-------------------------------------- 

Веслування на байдарках і каное

03:30 - байдарка-одиночка, спринт, чололвіки, кваліфікація: Марія Кічасова-Скорик, Юлія Юрійчук
--------------------------------------

Веслування на байдарках і каное

04:13 - каное-двійки, спринт, чоловіки, кваліфікація:  Павло Алтухов, Дмитро Янчук
--------------------------------------

Веслування на байдарках і каное

05:08 - байдарка-двійки, спринт, жінки, кваліфікація:  Людмила Кукліновська, Анастасія Тодорова
--------------------------------------
Стрілецький спорт
05:30 - особисті змагання, гвинтівка з трьох положень, 50 м, чоловіки, кваліфікація: Сергій Куліш, Олег Царьков
--------------------------------------

Вільна боротьба

не раніше 06:00 - особисті змагання, до 68 кг, жінки, 1/8: Алла Черкасова

--------------------------------------

Стрибки у воду

09:00 - особисті змагання, трамплін 3 м, кваліфікація: Олег Колодій

--------------------------------------

Велоспорт на треку

09:30 - командні змагання, спринт, кваліфікація: Любов Басова, Олена Старікова

--------------------------------------

Спортивна гімнастика

11:00 - особисті змагання, кільця, фінал: Ігор Радівілов(резервний)

--------------------------------------

Легка атлетика

13:20 - особисті змагання, стрибки з жердиною, жінки, кваліфікація: Яна Гладійчук, Марина Клипко

--------------------------------------

Греко-римська боротьба

13:30 - особисті змагання, до 60 кг, чоловіки, матч за третє місце: Ленур Теміров

--------------------------------------

Артистичне плавання

13:30 - командні змагання, дуети, вільна програма, клваіфікація: Марта Фєдіна, Анастасія Савчук

--------------------------------------

Легка Атлетика
14:45 - особисті змагання, біг, 400 м з бар'єрами, жінки, півфінал: Вікторія Ткачук, Анна Рижикова
Коментарі ()