2 серпня, на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх на старт вийдуть 23 представника України.
--------------------------------------
Стрілецький спорт
02:30 - особисті змагання, швидкісний пістолет, 25 м, чоловіки, кваліфікація, 2 етап: Павло Коростильов
--------------------------------------
03:00 - особисті змагання, метання молота, чоловіки, кваліфікація: Михайло Кохан, Гліб Піскунов
--------------------------------------
Веслування на байдарках і каное
03:30 - байдарка-одиночка, спринт, чололвіки, кваліфікація: Марія Кічасова-Скорик, Юлія Юрійчук
--------------------------------------
Веслування на байдарках і каное
04:13 - каное-двійки, спринт, чоловіки, кваліфікація: Павло Алтухов, Дмитро Янчук
--------------------------------------
Веслування на байдарках і каное
05:08 - байдарка-двійки, спринт, жінки, кваліфікація: Людмила Кукліновська, Анастасія Тодорова
--------------------------------------
Стрілецький спорт
05:30 - особисті змагання, гвинтівка з трьох положень, 50 м, чоловіки, кваліфікація: Сергій Куліш, Олег Царьков
--------------------------------------
не раніше 06:00 - особисті змагання, до 68 кг, жінки, 1/8: Алла Черкасова
--------------------------------------
09:00 - особисті змагання, трамплін 3 м, кваліфікація: Олег Колодій
--------------------------------------
09:30 - командні змагання, спринт, кваліфікація: Любов Басова, Олена Старікова
--------------------------------------
11:00 - особисті змагання, кільця, фінал: Ігор Радівілов(резервний)
--------------------------------------
13:20 - особисті змагання, стрибки з жердиною, жінки, кваліфікація: Яна Гладійчук, Марина Клипко
--------------------------------------
13:30 - особисті змагання, до 60 кг, чоловіки, матч за третє місце: Ленур Теміров
--------------------------------------
13:30 - командні змагання, дуети, вільна програма, клваіфікація: Марта Фєдіна, Анастасія Савчук
--------------------------------------
Легка Атлетика
14:45 - особисті змагання, біг, 400 м з бар'єрами, жінки, півфінал: Вікторія Ткачук, Анна Рижикова