Головне

Росія зможе виступити на Олімпіаді-2020 під національним прапором

26.07.2019 18:06 1790 0
МОК зробив офіційне запрошення для ОКР
Росія зможе виступити на Олімпіаді-2020 під національним прапором

Джерело - dt.ua.

Російські спортсмени зможуть виступати на Олімпійських іграх-2020 під своїм прапором.

Про це повідомив Олімпійський комітет Росії (ОКР).

"Міжнародний олімпійський комітет направив ОКР офіційне запрошення, підписане головою МОК Томасом Бахом, взяти участь в Іграх XXXII Олімпіади р. в Токіо (Японія) з 24 липня по 9 серпня 2020 року.

Таким чином, Олімпійський комітет Росії отримав можливість, на відміну від попередніх Ігор в Пхенчхані, сформувати повноцінну Олімпійську команду Росії, яка виступить у столиці Японії під своїм прапором і без будь-яких обмежень або додаткових умов.

Це стосується, зокрема, і представників легкої атлетики, які мають офіційний допуск IAAF до участі в міжнародних змаганнях і можуть пройти олімпійський відбір. Кількість російських легкоатлетів, які мають такий допуск на сьогоднішній день, вже перевищила 120 осіб і може ще збільшитися", - свідчить заява ОКР.

Нагадаємо, на початку минулого року комісія МОК за результатами розслідування допінгового скандалу прийняла рішення призупинити статус Олімпійського комітету Росії.

Раніше, депутат Держдуми Росії борець Артур Таймазов попався на застосуванні заборонених препаратів і залишився без золота Олімпіади-2012.

Нагадаємо, МОК позбавив чемпіонати світу з боксу в Росії статусу ліцензійних на Олімпіаду.

Коментарі ()