Паралімпіада. П`ятий день. Знову 12 медалей і чотири світові рекорди

13.09.2016 09:01 10209 0

П`ятий день Паралімпіади в Ріо-де-Жанейро приніс для українців ще 12 нагород (4-6-2).

Два золота у фехтуванні на шаблі на візках виграли українці Антон Дацко та Андрій Демчук.

Золоту медаль виборов з паралімпійським рекордом Цвєтов Ігор, покращивши попереднє своє досягнення на дистанції у бігу на 200 м (25.64 - попередній, 25.11 - новий), друге місце на цій же дистанції у Ботурчук Оксани (23.65).

Бронзу виборов Павлик Роман у стрибку в довжину з результатом 5.61 та особистим рекордом.

Рекорд світу у виконанні Олі Свідерської: дистанцію 150 м комплексним плаванням вона подолала за 2:54.14 зі світовим рекордом, здолавши свій вранішній сьогоднішній рекорд світу - 2:58.72.

Ще два рекорди - Дубров Денис - з світовим та паралімпійським рекордом, покращеними ним же поставлені рекорди уранці ( 55.29 - зранку, 54.71 - увечері). На дистанції 100 метрів батерфляєм срібло ще в Максима Кріпака.
.
Піддубна Марина стала третьою на 50 метрів вільним стилем. (31.23). На 50 метрів батерфляєм срібло здобув Євген Богодайко.

Ще три срібні медалі на своїх дистанціях здобули Ярослав Денисенко, Ганна Стеценко та Ольга Свидерська.

За 12 вересня в українців - 4 рекорди світу, 1 рекорд Європи та 3 паралімпійські рекорди.

У загальнокомандному заліку збірна УКраїни з 61 нагородою (22-19-20) продовжує знаходитися на третій позиції.

Перше місце у команди Китаю (50 золотих, 40 срібних, 28 бронзових нагород), друге - Великобританії (28 золотих, 16 срібних та 19 бронзових нагород).

Команда США іде четвертою - 46 (16-17-13).