Головне

До складу національної команди України на Ріо-2016 увійшли 206 спортсменів. ПЕРЕЛІК

20.07.2016 08:01 5689 0
До складу національної команди України на Ріо-2016 увійшли 206 спортсменів. ПЕРЕЛІК

Під час засідання Виконкому Національного олімпійського комітету був затверджений склад Олімпійської збірної України для участі в Іграх ХХХІ Олімпіади 2016 року у Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Під час прес-конференції президент НОК Сергій Бубка оголосив, що на момент написання склад команди налічує 206 спортсменів у 27-ми видах спорту.

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Національного олімпійського комітету України.

Разом з тим, у листі очікування міжнародних федерацій водних видів спорту і каное знаходяться ще 5 українських плавців, а також екіпаж чоловічої байдарки-двійки.

Вони ще мають потенційні шанси для участі в Іграх. А відповідна інформація з’явиться найближчими днями.

Президент НОК України докладно поінформував усіх присутніх щодо процедури затвердження складу.

"12-го липня завершився ліцензійний відбір. Міжнародні федерації офіційно підтвердили квоти, завойовані спортсменами для участі в Іграх", - сказав він.

"Після цього склад Олімпійської команди був детально розглянутий на засіданні Експертної ради з підготовки до Олімпійських ігор за участю керівників федерацій з видів спорту і тренерів команд, представників фізкультурно-спортивних товариств, де було проаналізовано та жорстко дотримано чесного і прозорого принципу відбору: згідно з національною і міжнародною системою", - додав Бубка.

23-го липня на Софіївській площі Києва відбулися урочисті проводи Олімпійської команди.

Склад Олімпійської команди:

Бадмінтон

Марія Улітіна
Артем Почтарьов

Бокс

Тетяна Коб
Микола Буценко
Володимир Матвійчук
Дмитро Митрофанов
Денис Солоненко

Боротьба вільна

Оксана Гергель
Аліна Махиня
Юлія Ткач
Юлія Хавалджи
Алла Черкасова
Валерій Андрійцев
Андрій Квятковський
Олександр Хоцянівський
(Запасні: Ален Засєєв, Тетяна Кіт, Муразі Мчелідзе)

Боротьба греко-римська

Жан Беленюк
Дімітрій Тімченко
Олександр Чернецький
(Спаринг-партнер: Олександр Шишман)

Важка атлетика

Ірина Деха
Анастасія Лисенко
Юлія Паратова
Анастасія Шишанова
Володимир Гоза
Ігор Шимечко
Олександр Пєлєшенко
Дмитро Чумак
(Запасний: Вероніка Івасюк)

Велоспорт

Яна Беломоіна
Ірина Попова
Любов Басова
Ганна Соловей
Денис Костюк
Андрій Грівко
Марк Падун
(Запасні: Наталія Кромпець, Тадей-Іван Чебанець, Євгенія Висоцька, Тетяна Рябченко, Андрій Хрипта)

Веслування академічне

Олена Буряк
Дарина Верхогляд
Анастасія Коженкова
Євгенія Німченко
Іван Довгодько
Дмитро Міхай
Артем Морозов
Олександр Надтока
(Запасні: Наталія Довгодько, Артем Верестюк)

Веслування на байдарках і каное

Світлана Ахадова
Інна Грищун
Марія Повх
Анастасія Тодорова
Павло Алтухов
Тарас Міщук
Юрій Чебан
Дмитро Янчук
(Запасні: Наталія Докієнко, Юлія Колесник)

Веслувальний слалом

Вікторія Ус

Вітрильний спорт

Павло Мацуєв
Олександр Тугарєв
Борис Швець

Гімнастика спортивна

Ангеліна Кисла
Олег Верняєв
Владислав Грико
Максим Семянків
Андрій Сєнічкін
Ігор Радівілов
(Запасні: Ілля Єгоров, Євген Юденков)

Гімнастика художня

Анастасія Возняк
Євгенія Гомон
Валерія Гудим
Олександра Грідасова
Олена Дмитраш
Ганна Різатдінова
(Запасні: Вікторія Мазур, Валерія Юзвьяк)

Дзюдо

Вікторія Туркс
Марина Черняк
Світлана Ярьомка
Артем Блошенко
Георгій Зантарая
Кеджау Ньябалі
Яків Хаммо
(Спаринг-партнери: Олег Глущенко, Федір Панько, Анастасія Наумова)

Кінний спорт

Інна Логутенкова
Ульріх Кирхофф
Кассіо Ріветті
Рене Теббель
Ференц Центрімай

Легка атлетика

Марина Бех
Ольга Бібік
Надія Боровська
Єлізавета Бризгіна
Ганна Гацько-Федусова
Ірина Геращенко
Ольга Голодна
Катерина Дерун
Анна Єрмакова-Луньова
Ольга Земляк
Наталія Золотухіна
Ганна Касьянова (Мельниченко)
Інна Кашина
Марина Килипко
Ірина Климець
Олена Колесніченко
Анна Корнута
Ольга Котовська
Юлія Левченко
Наталія Легонькова
Аліна Логвиненко
Наталія Лупу
Ольга Ляхова
Тетяна Мельник
Валентина Мирончук
Ірина Новожилова
Галина Облещук
Оксана Окунєва
Юлія Олішевська
Ганна Плотіцина
Олеся Повх
Наталя Погребняк
Наталя Прищепа
Марія Рємєнь
Ольга Саладуха
Наталія Семенова
Світлана Станко
Наталія Строгова
Христина Стуй
Анна Тітімець
Вікторія Ткачук
Аліна Фьодорова
Руслана Цихоцька
Марія Шаталова
Оксана Шкурат
Олена Яновська
Іван Банзерук
Ігор Бодров
Богдан Бондаренко
Сергій Будза
Віталій Бутрим
Євген Виноградов
Ігор Главан
Руслан Дмитренко
Олексій Касьянов
Назар Коваленко
Дмитро Косинський
Микита Нестеренко
Ігор Олефіренко
Андрій Проценко
Ігор Русс
Олексій Семенов
Олександр Сітковський
Сергій Смелик
Дмитро Яковенко

Плавання

Дарина Зевіна
Дар'я Степанюк
Андрій Говоров
Любомир Лемешко
Дмитро Оселедець
Михайло Романчук
Сергій Фролов

Плавання синхронне

Лоліта Ананасова
Анна Волошина
Олена Гречихіна
Ольга Золотарьова
Олександра Сабада
Анастасія Савчук
Катерина Садурська
Ксенія Сидоренко
Дар'я Юшко
(Запасні: Олександра Кашуба, Ольга Кондрашова, Катерина Резнік)

Стрибки у воду

Ганна Красношлик
Анастасія Недобіга
Юлія Прокопчук
Олена Федорова
Олександр Горшковозов
Максим Долгов
Ілля Кваша

Стрибки на батуті

Наталія Москвіна

Стрільба з лука

Вероніка Марченко
Анастасія Павлова
Лідія Січенікова
Віктор Рубан
(Запасні: Георгій Іваницький, Поліна Родіонова)

Стрільба кульова

Наталія Кальниш
Олена Костевич
Роман Бондарук
Павло Коростильов
Сергій Куліш
Олег Омельчук
Олег Царьков

Стрільба стендова

Микола Мільчев

Сучасне п'ятиборство

Анастасія Спас
Павло Тимощенко
Андрій Федечко

Теніс

Людмила Кіченок
Надія Кіченок
Ольга Савчук
Еліна Світоліна
Леся Цуренко
Ілля Марченко
Денис Молчанов

Теніс настільний

Тетяна Біленко
Коу Лей

Триатлон

Іван Іванов
Юлія Єлістратова

Фехтування

Олена Вороніна
Аліна Комащук
Олена Кравацька
Олена Кривицька
Ольга Лелейко
Ксенія Пантелєєва
Анфіса Почкалова
Ольга Харлан
Яна Шемякіна
Анатолій Герей
Дмитро Карюченко
Богдан Нікішин
Максим Хворост
Андрій Ягодка

Коментарі ()