Всі українські медалі І Європейських ігор

01.07.2015 09:55 704 0

28-го червня у Баку завершилися І Європейські Ігри, на яких протягом 16-ти днів у 30-ти видах спорту розігрувалися 253 комплекти нагород. Українська збірна у медальному заліку завершила змагання на восьмому місці, завоювавши 46 медалей - 8 золотих, 14 срібних і 24 бронзових. Наша команда стала 5-ю за кількістю медалей.

Відзначимо, що найвищі нагороди для України вибороли гімнаст Олег Верняєв (двічі), борчиня Аліна Стадник-Махиня, команда лучників, команда шаблісток, 16-річний плавець Андрій Хлопцов, фехтувальник Андрій Ягодка та дзюдоїстка Інна Черняк.

Додамо, що в медальному заліку перше місце посіла Росія, у якої 164 медалі - 79 золотих, 40 срібних і 45 бронзових. На другому місці збірна Азербайджану, в якої 21 золота медаль, 15 срібних і 20 бронзових. На третій сходинці медального заліку команда Великої Британії, у якої 18 золотих, 10 срібних і 19 бронзових нагород.

Нагадаємо, Україна на цьому турнірі була представлена 243 спортсменами у 19 з 20 видів спорту.

Раніше повідомлялося, що за "золото" на Європейських іграх українські спортсмени отримають 25 тисяч гривень, за "срібло" - 20 тисяч, за "бронзу" - 15 тисяч гривень.