На турнірі в Турині українці виграли вісім медалей

09.12.2015 10:38 317 0

Українські стрибуни у воду вдало провели традиційний "Турнір чотирьох націй", завоювавши в Турині чотири золоті медалі і чотири срібних.

Тричі на турнірі, в якому беруть участь спортсмени з Росії, України, Німеччини і Італії, на подіум ставав Олександр Горшковозов. Разом з Іллею Квашою він виграв синхрон на 3-метровому трампліні, разом з Юлією Прокопчук узяв золото в міксті, а з Максимом Долговим став другим на вишці.

Олег Колодій отримав перемогу на 3-метровому трампліні, де він випередив у тому числі олімпійського чемпіона з Росії Іллю Захарова.

Також перемогу в Туріні отримали Анастасія Недобега і Вікторія Кесар - в синхроні на трампліні 3 м.

На другу сходинку п'єдесталу пошани піднялися в Турині також Юлія Прокопчук (вишка 10м), Ганна Красношлик і Влада Таценко (синхрон вишка 10 м) і Ганна Письменська (трамплін 3 м), повідомляє xsport.ua.