Промокоди букмекерських контор

№1 Букмекер місяця
Ліцензійний
Ліцензія: Рішення КРАІЛ № 433 від 13.12.2022
Бонус до 10 000 грн за промокодом
 • Ліцензія КРАІЛ
 • Широка лінія
 • Є мобільний застосунок
 • Є ставки на кіберспорт
Хочете ще більше бонусів від казино?
Підпишіться на канал в Telegram.
Підписатися
💰 Ліцензія КРАІЛ
🎲 Промокоди За посиланням
🎯 Активація При реєстрації
🏆 Бонус за промокодом Індивідуальний
⭐ Найкращі букмекери Vbet, Favbet
🍒 Мобільний застосунок Доступно

Що таке промокоди БК

Промокод БК — це шифр, що складається з літер та цифр. Щоб його активувати та скористатися заохоченням, потрібно ввести код у відповідний рядок реєстраційної форми чи в розділі бонусів особистого кабінету. Призом для клієнтів може бути пакет фрібетів, бонусні гроші, страхування ставки чи нарахування певного відсотка до депозиту. Винагорода також може надаватися у формі кешбеку або підвищенні коефіцієнтів для ставок на конкретні події. Заохочення активується автоматично. Отримані кошти зазвичай потрібно спочатку відіграти, а потім вивести на свій рахунок.

Види промокодів

Існує декілька категорій промокодів букмекерів. Вони відрізняються типом винагороди, терміном дії, способом розповсюдження, умовами використання. Окремі групи призначені виключно для нових клієнтів або лише для тих, хто активно робив ставки впродовж певного періоду. Є також коди загального призначення. Пропозиції регулярно оновлюються.

Детальніше про різновиди промокодів розповідаємо нижче.

Реферальні промокоди

Реферальним називають промокод для БК, який дає можливість отримати винагороду за залучення нових клієнтів. Код отримують постійні гравці — учасники акції «Приведи друга» або партнерської програми. Їхнє завдання — розповсюдити код і заохотити оточуючих зареєструватися на сайті букмекера. Це можна зробити в соцмережах чи при особистому спілкуванні.

В деяких випадках вигоду отримує і той, хто поширив промокод, і той, хто його активував під час реєстрації.

При реєстрації

Реєстраційний промокод забезпечує вітальний бонус для нового клієнта. Найчастіше винагородою є фрібети. Це вигідно, бо користувач може робити перші ставки, не ризикуючи своїми грошима. Щоб отримати подарунок, код потрібно ввести в рядок реєстраційної форми. Заохочення буде нараховано автоматично після створення облікового запису. Скористатися ним треба впродовж визначеного терміну. Також кожен букмекер прописує умови використання бонусу за промокодом: скільки ставок і якого типу й розміру потрібно зробити, яким має бути мінімальний коефіцієнт, на які види спорту чи події можна ставити. За умовами акції може бути вимога внести гроші на депозит чи відіграти бонус певну кількість разів. Тому радимо уважно ознайомитися з правилами, а тоді приймати рішення про активацію.

Святкові акції

Часто букмекери створюють промокоди, призначені для конкретних подій чи дат. Це може бути футбольний матч на кшталт фіналу Ліги чемпіонів чи важливий боксерський поєдинок. Бонусом можуть бути безплатні ставки на конкретну подію, збільшення коефіцієнта чи кешбек в разі програшу.

До цієї групи належать також персональні коди, які БК надає клієнтам до дня народження. Постійні гравці отримують їх на електронну пошту.

Акційні коди також мають обмежений термін дії. Як правило, їх використання передбачає виконання певних умов, зазначених в описі. Застосувати код можна в особистому кабінеті чи в купоні під час оформлення ставки на подію.

Як отримати та використати

Промокод на БК, як ми вже згадували, можна отримати різними способами — на сайті букмекера та в соцмережах, електронною поштою чи в межах партнерської програми. У відкритому доступі безплатні робочі промокоди розміщує наш сервіс. Ми пропонуємо коди різних типів та подаємо детальний опис умов кожної акції.

Щоб скористатися пропозицією, потрібно:

 1. Вибрати на сторінці бонус-код.
 2. Ознайомитися з правилами його використання.
 3. Скопіювати послідовність символів.
 4. Перейти на сайт БК, скориставшись посиланням.
 5. Зареєструватися з використанням коду або авторизуватися та ввести його в особистому кабінеті. Промокод на ставки слід ввести в купоні парі.
 6. Виконати додаткові умови, якщо вони є.

Код можна використати тільки на сайті відповідного букмекера.

Правила відіграшу промокодів

Відіграш бонусу, отриманого за промокодом, відбувається за встановленими букмекером правилами. До основних належать такі:

 • період відіграшу — здебільшого бонус потрібно відіграти впродовж 3-10 днів;
 • тип парі — експрес, ординар або система;
 • мінімальна та максимальна сума однієї ставки;
 • коефіцієнт подій;
 • вейджер — кількість використань суми бонусу для ставок.

Заохочення анулюється, якщо відіграш не буде виконано у встановлений термін.

Переваги та недоліки промокодів

Промокоди, як і будь-які бонусні пропозиції, — це маркетинговий хід. Вигоду отримують і гравці, і БК. Для користувача позитивними факторами є такі:

 • легкі способи отримання кодів;
 • зменшення власних витрат;
 • можливість зрозуміти нюанси ставок, розробити стратегію;
 • різноманітність видів заохочення за промокодами;
 • зрозумілі правила використання.

Недоліками промокодів, з точки зору гравців, є:

 • іноді слід активувати в стислі терміни;
 • можуть бути додаткові умови використання (поповнення рахунку тощо).

Перед застосуванням промокода радимо ретельно вивчити умови та правила бонусної пропозиції.